• اطلاعیه ها

    • Amir Sepahvand

      راه اندازی بخش دریافت انجمن   ۱۶/۰۱/۱۶

      در این بخش میتوانید پروژه ها ، نقشه ها ، مقاله ها و ... خود را ارسال نموده و به اشتراک بگذارید. نکته:برای ارسال فایل ابتدا باید عضو انجمن شوید. آموزش تصویری ارسال فایل در بخش دریافت بزودی در انجمن قرار داده خواهد شد. ورود به بخش دریافت (اینجا کلیک کنید)
ehsan

پروانه نظام مهندسی ساختمان

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

باسلام

من کاردانی مهندسی متالورژی خوندم و کارشناسی عمران اجرایی و ارشد هم دارم خاک ، پی میخونم . به من آیا پروانه ای تعلق میگیرد؟

Amir Sepahvand پسند دیده است

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن مهندسی عمران خوش آمدید

به تصویر زیر که آخرین مصوبات کمسیون هم ارزی می باشد توجه بفرمایید

 

%D9%85%D8%B5%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%DA

 

با توجه به جدول بالا که در این مطلب به آن پرداخته شده است چون مدرک کاردانی شما از رشته های هفتگانه نظام مهندسی ساختمان نمی باشد به مدرک کارشناسی شما هیچ پروانه تعلق نخواهد گرفت.

حال به برسی مدرک کارشناسی ارشد شما خواهیم پرداخت

با توجه به مصوبات کمسیون ماده 7 قانون نظام مهندسی ساختمان که در این لینک قابل دریافت می باشد در بخش کارشناسی ارشد بند 7 اشاره شده است که:

کارشناسي ارشد :

7. به دارندگان مدرك كارشناسي ارشد در زمينه رشته هاي هفتگانه ساختمان كه با مدرك كارشناسي خود نمي توانند پروانه اشتغال به كار در زمينه رشته هاي هفتگانه ساختمان دريافت نمايند، هيچگونه پروانه اشتغال به كار مهندسي در رشته اصلي و يا مرتبط با آن تعلق نمي گيرد .

8. به دارندگان مدارك تحصيلي كارشناسي ارشد در هر يك از گرايشهاي عمران كه مدرك كارشناسي آنها در رشته عمران يا مرتبط با آن نباشد ، با توجه به عدم ارتباط بيش از 70% محتواي علمي و آموزشي آنها با رشته اصلي كارشناسي مهندسي عمران هيچگونه پروانه اشتغال به كار مهندسي در رشته هاي اصلي يا مرتبط با عمران تعلق نمي گيرد .

9. صدور پروانه اشتغال به كار با كد اصلي براي دارندگان مدرك كارشناسي ارشد رشته های اصلي كه با ارايه مدرك كارشناسي خود مي توانند پروانه اشتغال به كار مرتبط با صالحيت طراحي و نظارت بدون محيدوديت دريافت نمايند ، بالمانع مي باشد .

در این صورت به شما پروانه تعلق نخواهد گرفت

در هر صورت بهتر است که از خود نظام مهندسی استعلام بگیرید

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب طبق بند ۸ . با توجه به اینکه ارشد عمران بوده و کاردانی به کارشناسی هم عمران بوده و اینکه در ارشد هم چند درس پیش نیاز گذروندیم بیش از ۴۳ ٪ محتوا با کارشناسی عمران پیوسته در ارتباط است

 

آیا احتمال عوض شدن قانون هست؟ چون خیلی ها شاکی هستند 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هر صورت برای اطمینان بهتره که از نظام مهندسی شرایط خودتون رو استعلام بگیرید و بند 8 هم اشتباه تایپی 43% تایپ شده بود که عدد 70% می باشد.

در مورد عوض شدن قانون فقط خدا میدونه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری