• اطلاعیه ها

• Amir Sepahvand

راه اندازی بخش دریافت انجمن   ۱۶/۰۱/۱۶

در این بخش میتوانید پروژه ها ، نقشه ها ، مقاله ها و ... خود را ارسال نموده و به اشتراک بگذارید. نکته:برای ارسال فایل ابتدا باید عضو انجمن شوید. آموزش تصویری ارسال فایل در بخش دریافت بزودی در انجمن قرار داده خواهد شد. ورود به بخش دریافت (اینجا کلیک کنید)
Amir Sepahvand

رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران

پست های پیشنهاد شده

در 3 ساعت قبل، empress گفته است :

سلام و خسته نباشید

بنده مدرک کارشناسی ریاضی و فوق و دکتری سازه دارم. آیا پروانه بهم تعلق میگیره و اگه نه چه راه حلی بهم پیشنهاد میکنید. ممنون

با سلام

به انجمن خوش آمدید

طبق آخرین مصوات کمیسیون هم ارزی رشته گفته شده کارشناسی های ناپیوسته با کاردانی غیر مرتبط می توانند با مدرک کارشناسی ارشد پروانه نظام مهندسی بگیرند که در لینک زیر می توانید مشاهده و این مصوبات رو دانلود بفرمایید:

http://www.civilweb.ir/?p=3657

اما در خصوص کارشناسی غیر مرتبط نظر شخصی بنده این هست که به شما پروانه ای تعلق نمیگیرد البته باید آیین نامه مربوطه رو پیدا کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 14 دقیقه قبل، Amir Sepahvand گفته است :

با سلام

به انجمن خوش آمدید

طبق آخرین مصوات کمیسیون هم ارزی رشته گفته شده کارشناسی های ناپیوسته با کاردانی غیر مرتبط می توانند با مدرک کارشناسی ارشد پروانه نظام مهندسی بگیرند که در لینک زیر می توانید مشاهده و این مصوبات رو دانلود بفرمایید:

http://www.civilweb.ir/?p=3657

اما در خصوص کارشناسی غیر مرتبط نظر شخصی بنده این هست که به شما پروانه ای تعلق نمیگیرد البته باید آیین نامه مربوطه رو پیدا کنم.

طبق مصوبات کمیسیون ماده 7 قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان متاسفانه فکر نمیکنم به شما پروانه ای تعلق بگیره (فایل این مصوبات پیوست شد دانلود و مطالعه بفرمایید)
مصوبات کمیسون ماده 7

KomisionMadeh7.pdf

لینک به ارسال

خیلی ممنون  برا فایلی که گذاشتین. این خیلی بی انصافیه . یعنی مدرک دکتری دانشگاه سراسری  من اندازه مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی اعتبار نداره؟!!!

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، empress گفته است :

خیلی ممنون  برا فایلی که گذاشتین. این خیلی بی انصافیه . یعنی مدرک دکتری دانشگاه سراسری  من اندازه مدرک کارشناسی ناپیوسته علمی و کاربردی اعتبار نداره؟!!!

خودتون که تحصیل کرده عمران هستین باید بدونید که یه ساختمون رو بدون شالوده میشه ساخت ولی نمیشه بهش اعتماد کرد و در مورد رشته عمران به صورتی هستش که دوره کارشناسی دروس کلیدی فراوانی داره!!!

در هر صورت بهتره از نظام مهندسی بپرسید و به عرض بنده استناد نکنید.

لینک به ارسال

استاد گرامی ضمن احترام به فرمایشات شما باید عرض کنم من در حال حاضر همین دروس کلیدی رو خودم تدریس میکنم ولی خب خودم اجازه شرکت در آزمون رو ندارم. بانهایت تشکر

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، empress گفته است :

استاد گرامی ضمن احترام به فرمایشات شما باید عرض کنم من در حال حاضر همین دروس کلیدی رو خودم تدریس میکنم ولی خب خودم اجازه شرکت در آزمون رو ندارم. بانهایت تشکر

این مورد برای شما هست که دانشگاه سراسری بودین و خودتون تلاش کردین متاسفانه برای دانشگاه های متفرقه اینگونه نیست!

البته با نظر شما موافقم که نقص وجود داره و با برگزاری آزمون دیگر نیازی به این همه سخت گیری نیست و صلاحیت افراد مشخص خواهد شد!:)

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید, ی سوال داشتم خدمتتون بنده دانشجوی رشته اجرایی عمران هستم (روزانه). میخواستم بدونم میتونم تو مقطع ارشد معماری بخونم و حق طراحی دارم مثل یک معمار؟ واقعا به معماری علاقه دارم و نمیدنم چی کار کنم تا بتونم رشته مورد علاقم رو بخونم و بتونم در آینده طراحی کنم

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirhossein4444 گفته است :

سلام خسته نباشید, ی سوال داشتم خدمتتون بنده دانشجوی رشته اجرایی عمران هستم (روزانه). میخواستم بدونم میتونم تو مقطع ارشد معماری بخونم و حق طراحی دارم مثل یک معمار؟ واقعا به معماری علاقه دارم و نمیدنم چی کار کنم تا بتونم رشته مورد علاقم رو بخونم و بتونم در آینده طراحی کنم

سلام

لطفا بفرمایید کاردانی شما چه رشته ای بوده؟

چون در مصوبات ماده 7 قانون نظام مهندسی دقیقا به مورد سوال شما اشاره ای نشده نمیتونم پاسخ دقیقی به شما بدهم در هر صورت این مصوبات رو از لینک زیر دریافت کنید شاید بهتون کمک کنه و برای این که به پاسخ سوالتون برسید ساده ترین کار اینه که از نظام مهندسی شهرتون بپرسید

دانلود فایل

لینک به ارسال
در در 4/21/2016 در 01:10، Amir Sepahvand گفته است :

سلام

لطفا بفرمایید کاردانی شما چه رشته ای بوده؟

چون در مصوبات ماده 7 قانون نظام مهندسی دقیقا به مورد سوال شما اشاره ای نشده نمیتونم پاسخ دقیقی به شما بدهم در هر صورت این مصوبات رو از لینک زیر دریافت کنید شاید بهتون کمک کنه و برای این که به پاسخ سوالتون برسید ساده ترین کار اینه که از نظام مهندسی شهرتون بپرسید

دانلود فایل

کاردانی رشته ساختمان بودم(کارهای عمومی)..بله ممنونم از راهنماییتون.

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، 75ahmadreza گفته است :

سلام مهندس

برای دریافت منابع کنکور یه راهنمایی میخواستم

با سلام

لطفا جهت در بخش آزمون ها - کارشناسی ارشد موضوع ایجاد کنید.

لینک به ارسال

سلام من مهندسی اجرایی عمرانمو این ترم تموم کردم ولی کاردانیم کامپیوتر بود حالا من باید چیکار کنم بتونم کار کنم الان وضعیت من چطوری میشه اگه جزه رشته های هفتگانه نیست پس چرا اجازه ثبت نام توی این رشته رو به من دادن ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
در در 7/7/2016 در 04:03، ناصر گفته است :

سلام من مهندسی اجرایی عمرانمو این ترم تموم کردم ولی کاردانیم کامپیوتر بود حالا من باید چیکار کنم بتونم کار کنم الان وضعیت من چطوری میشه اگه جزه رشته های هفتگانه نیست پس چرا اجازه ثبت نام توی این رشته رو به من دادن ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام

طبق قوانین به کاردانی غیر مرتبط پروانه نمیدن مگه اینکه مصوبه جدیدی داده باشند و بنده از اون بی اطلاع باشم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید  . ببخشید من یه سوالی داشتم ازتون در مورد این کاردانی عمرانو جوابشو خیلی سریع میخوام چون باید برای کنکور سراسری انتخاب رشته کنم   میخواستم بدونم من که رشتهای ریاصی فیزیک خوندم و حالا کنکور دادم کارشناسی پیوسته عمران نمیتونم قبول بشم حالا توی دفترچه ای انتخاب رشته دیدم که نوشته کاردان فنی عمران گرایش کار های عمومی ساختمان یا کاردانی عمران گرایش ساختمان های بتنی   .  خواستم بدونم این گرایش ها اصلا چی هستن چون خود عمران پیوسته که این داستانا رو نداره بعدش هم اگه این کاردانی ها رو بگیری بعدا برای کنکور کارشناسیش شرکت کنی بعد گرفتن مدرک کارشناسی فرقی با کارشناسی پیوسته ها داره یا نه  . ممنون میشم جواب سوالمو بدید .

لینک به ارسال

خسته نباشید

کاردانی کامپیوتر رو تموم کردم 

کارشناسی ناپیوسته خواستم برم رشته مهندس اجرایی عمران

و خواستم بدونم ایا مدرک کارشناسی این رشته برای رتبه بندی شرکت معتبر هست یا نه ؟

ممنون

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

آقای مهندس لطفا" بفرمایید

1).آیا کسی که کاردانی اجرایی عمران دارد اگر برای کارشناسی عمران - عمران شرکت بکندمدرک کارشناسی تکنولوژی میگیرد یا نه؟

2).  امتیاز کارشناسی مهندسی اجرایی عمران برای رتبه آب و ابنیه (گرید شرکتهای عمرانی)چند است؟

اگر پاسخ بفرمایید ممنون میشم

لینک به ارسال
در در 8/18/2016 در 05:06، firoz گفته است :

با سلام و خسته نباشید

آقای مهندس لطفا" بفرمایید

1).آیا کسی که کاردانی اجرایی عمران دارد اگر برای کارشناسی عمران - عمران شرکت بکندمدرک کارشناسی تکنولوژی میگیرد یا نه؟

2).  امتیاز کارشناسی مهندسی اجرایی عمران برای رتبه آب و ابنیه (گرید شرکتهای عمرانی)چند است؟

اگر پاسخ بفرمایید ممنون میشم

سلام

1-کاردانی اجرایی نداریم و کارشناسی هم فقط مهندسی اجرایی عمران هستش

2-اطلاعی ندارم

لینک به ارسال

سلام 

من میخوام تو رشته اجرایی عمران ثبت نام کنم رشته تحصیلی من تو کاردانی مهندسی ایمنی صنعتی بود.اگه کارشناسی اجرایی عمران و بگیرم میتونم از نظام مهندسی پروانه بگیرم یا نه.

بدون پروانه نظام مهندسی این رشته بدرد میخوره یا نه

ممنون

لینک به ارسال
در در 9/7/2016 در 16:08، Hoseinhabibiazar گفته است :

سلام 

من میخوام تو رشته اجرایی عمران ثبت نام کنم رشته تحصیلی من تو کاردانی مهندسی ایمنی صنعتی بود.اگه کارشناسی اجرایی عمران و بگیرم میتونم از نظام مهندسی پروانه بگیرم یا نه.

بدون پروانه نظام مهندسی این رشته بدرد میخوره یا نه

ممنون

با سلام 

خیر به شما پروانه ای تعلق نمیگیرد اما با مدرک کارشناسی ارشد میتوانید پروانه با حدود صلاحیت نظارت دریافت نمایید.

لینک به ارسال

باعرض سلام وادب خدمت شما مهندس عزیز...خدمتتون عرض کنم که بنده کاردانی کارهای عمومی ساختمان رئگرفتم واینکه ظاهرانمیشه مهندسی تکنولوزی بخونم بایستی مهندسی اجرایی بخونم وودراین حالت ایا پس ازاخذمدرک اجرایی درثبت شرکت مهندسی ابنیه و..بامهندسی تکنولوزی فرقی خواهد داشت..(یعنی بدلیل نداشتن حق طراحی دراین رشته توثبت شرکت نسبت به تکنولوزی دارای محدودیت هایی خواهدبود..ممنون میشم ازراهنمایی کاملتون.

لینک به ارسال

باسلام عرض ادب واحترام مجدد ...ضمن تشکربابت پاسخ به سوالات ایا درصورت مشکلی به وجود نیومدن  ونداشتنئ محدودیت درثبت شرکت ودریافت گرید و..ایا درباداشتن مهندسی اجرایی و سپس اخذ ارشد این رشته طراحی شامل خواهدبود...پیشاپیش بی نهایت ممنونم ازراهنماییتون..

لینک به ارسال
در در 9/12/2016 در 11:55، mohammad9036 گفته است :

باسلام عرض ادب واحترام مجدد ...ضمن تشکربابت پاسخ به سوالات ایا درصورت مشکلی به وجود نیومدن  ونداشتنئ محدودیت درثبت شرکت ودریافت گرید و..ایا درباداشتن مهندسی اجرایی و سپس اخذ ارشد این رشته طراحی شامل خواهدبود...پیشاپیش بی نهایت ممنونم ازراهنماییتون..

سلام ، بله با ارشد سازه و زلزله می توانید محاسبات بیگیرید

لینک به ارسال

سلام ممنون ازراهنماییتون..باعرض معذرت سوال دیکم این بود ایا توثبت شرگت عمرانی (دریافت کرید)....مدرگ مهندسی اجرایی نسبت به مهندسی تگنولوژی عمران دارای محدودیتهایی خواهدبود.؟؟؟؟درواقع مشگل من اینه گه گاردانی گارهای عمومی ساختمونو دارم ودرصورت ادامه مهندسی اجرایی میکیرم گه میخام مطمئن بشم گه آینده توثبت شرگت نسبت به مهندسی تگنولوژی مشگلی  ومحدودیتی نخواهم داشت ..اکه محدودیت داره الان مجددا گارشناسی پیوسته بخونم وواحدهاروتطبیق بدم..هرچندبیشتردروسم نمره 10 کرفتم ومجددا بایدپاس گنم...لطفاراهنماییم گنید.خیلی ممنونم

لینک به ارسال
در در 9/19/2016 در 16:26، mohammad9036 گفته است :

سلام ممنون ازراهنماییتون..باعرض معذرت سوال دیکم این بود ایا توثبت شرگت عمرانی (دریافت کرید)....مدرگ مهندسی اجرایی نسبت به مهندسی تگنولوژی عمران دارای محدودیتهایی خواهدبود.؟؟؟؟درواقع مشگل من اینه گه گاردانی گارهای عمومی ساختمونو دارم ودرصورت ادامه مهندسی اجرایی میکیرم گه میخام مطمئن بشم گه آینده توثبت شرگت نسبت به مهندسی تگنولوژی مشگلی  ومحدودیتی نخواهم داشت ..اکه محدودیت داره الان مجددا گارشناسی پیوسته بخونم وواحدهاروتطبیق بدم..هرچندبیشتردروسم نمره 10 کرفتم ومجددا بایدپاس گنم...لطفاراهنماییم گنید.خیلی ممنونم

سلام

بنده اطلاعی در این خصوص ندارم ولی فکر نمیکنم مشکلی بوجود بیاد 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری