• اطلاعیه ها

• Amir Sepahvand

راه اندازی بخش دریافت انجمن   ۱۶/۰۱/۱۶

در این بخش میتوانید پروژه ها ، نقشه ها ، مقاله ها و ... خود را ارسال نموده و به اشتراک بگذارید. نکته:برای ارسال فایل ابتدا باید عضو انجمن شوید. آموزش تصویری ارسال فایل در بخش دریافت بزودی در انجمن قرار داده خواهد شد. ورود به بخش دریافت (اینجا کلیک کنید)
Amir Sepahvand

رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران

پست های پیشنهاد شده

مهندس سلام

ترم آخر برای فارغ التحصیلی امکانش هست تا 8 واحد معرفی به استاد برداشت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بنده كارداني رشته كارهاي عمومي ساختمان دارم ميخوام در مقطع كارشناسي به عمران عمران تغيير. شته بدهم ايا درساي مشتركي كه پاس كردم رو ميتونم تطبيق بدم و از اول رشته عمران عمران رو بخونم توي كارشناسي به صورت پيوسته؟ چون واقعا من به عمران عمران علاقه دارم نه عمران اجرايي نميدونم چرا يهويي عوضش كردن  

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، erfan گفته است :

سلام بنده كارداني رشته كارهاي عمومي ساختمان دارم ميخوام در مقطع كارشناسي به عمران عمران تغيير. شته بدهم ايا درساي مشتركي كه پاس كردم رو ميتونم تطبيق بدم و از اول رشته عمران عمران رو بخونم توي كارشناسي به صورت پيوسته؟ چون واقعا من به عمران عمران علاقه دارم نه عمران اجرايي نميدونم چرا يهويي عوضش كردن  

سلام

از دانشگاه مورد نظر بایسی بپرسید

لینک به ارسال

سلام.من در رشته مهندسی اجرایی عمران از آموزشکده فنی در حال تحصیل هستم و می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد چه گرایش هایی می تونم انتخاب کنم

لینک به ارسال
در در 7/31/2017 در 11:33، tfih313 گفته است :

سلام.من در رشته مهندسی اجرایی عمران از آموزشکده فنی در حال تحصیل هستم و می خواستم بدونم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد چه گرایش هایی می تونم انتخاب کنم

باسلام

کلیه گرایش ها قابل انتخاب می باشد.

لینک به ارسال
در در ۱۳۹۶/۵/۱۰ در 23:13، Amir Sepahvand گفته است :

باسلام

کلیه گرایش ها قابل انتخاب می باشد.

پس لطفا در مورد گرایش ساختمان هوشمند یکسری اطلاعات می خواستم اینکه چند ساله این گرایش توی ایران تدریس میشه و از سازمان نظام مهندسی برا این گرایش مهر هم داره.

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، tfih313 گفته است :

پس لطفا در مورد گرایش ساختمان هوشمند یکسری اطلاعات می خواستم اینکه چند ساله این گرایش توی ایران تدریس میشه و از سازمان نظام مهندسی برا این گرایش مهر هم داره.

اطلاعاتی در خصوص این رشته ندارم.

لینک به ارسال

سلام.بنده دانشجوی کارشناسی از دانشکده فنی هستم در رشته عمران-مهندسی اجرایی عمران. برای شرکت در کنکور ارشد گرایش های تایید شده از طرف سازمان سنجش مثل:سازه ، راه، خاک،گرایش های آبی و ساختمان هوشمند.می توانم انتخاب کنم یا اینکه این گرایش ها مخصوص شاخه ریاضی فیزیک و رشته عمران عمرانه.

لینک به ارسال
در در 8/14/2017 در 10:17، tfih313 گفته است :

سلام.بنده دانشجوی کارشناسی از دانشکده فنی هستم در رشته عمران-مهندسی اجرایی عمران. برای شرکت در کنکور ارشد گرایش های تایید شده از طرف سازمان سنجش مثل:سازه ، راه، خاک،گرایش های آبی و ساختمان هوشمند.می توانم انتخاب کنم یا اینکه این گرایش ها مخصوص شاخه ریاضی فیزیک و رشته عمران عمرانه.

با سلام بدون هیچ محدودیتی می توانید گرایش مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

سلام وقتتون بخیر.

من فارغ التحصیل کاردانی عمران کارهاي عمومي ساختمان از دانشگاه ازاد هستم.خواستم ببینم براي ادامه تحصیل در مقطع کارشناسي در دانشگاه آزاد چه حق انتخابهايي دارم.ممنون از سايت خوبتون

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، mohsen1880 گفته است :

سلام وقتتون بخیر.

من فارغ التحصیل کاردانی عمران کارهاي عمومي ساختمان از دانشگاه ازاد هستم.خواستم ببینم براي ادامه تحصیل در مقطع کارشناسي در دانشگاه آزاد چه حق انتخابهايي دارم.ممنون از سايت خوبتون

سلام

پاسخ به شما در موضوع جداگانه ای که ایجاد کرده بودید داده شد

لینک به ارسال

سلام 
بنده الان ترم ۵ کارشناسی پیوسته مهندسی آب دانشگاه دولتی هستم و به عمران علاقمندم:
۱ - نظرتون چیه که بعد ترم ۵ انصراف بدم و مدرک کاردانی مهندسی آب رو بگیرم و کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران رو بخونم؟ 

۲ - مدرک موسسه شمس گنبد تحت وزارت علومه؟
۳ - تو رشته م.اجرایی.عمران موسسه شمس گنبد بهتره یا دانشگاه آزاد؟
۴ - آیا نظام مهندسی مدرک کارشناسی ناپیوسته م.اجرایی.عمران موسسه آموزش عالی شمس گنبد رو قبول داره؟ دانشگاه آزاد چطور؟ علمی کاربردی چطور؟
۵ - در آینده برای اپلای شانس دارم؟

۶ - آیا با مدرک دولتی کاردانی مهندسی آب و کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران علمی کاربردی برای نظام مهندسی مثلا نظارت یا اجرا یا محاسبه شانسی دارم؟

۷ - با شرایط بنده و این اوصاف و اینکه به عمران علاقمندم بهتره چیکار کنم؟ 

لطفا راهنماییم بکنید 
با تشکر 

لینک به ارسال

برای رشته کارشناسی ناپیوسته مهندسی اجرایی عمران برم دانشگاه آزاد یا موسسه آموزش عالی شمس گنبد؟ 

آیا مدرک موسسه آموزش عالی شمس گنبد دولتی هستش؟ با توجه به لینک زیر:
https://shamsgonbad.ac.ir/1396/06/17/آیا-می-دانید-مدرک-تحصیلی-موسسه-شمس-گنب/

نظرتون درباره اعتبار این موسسه و در مقایسه با علمی کاربردی و آزاد چیه؟ 

لینک به ارسال

کلاً نظرتون چیه درباره موسسه آموزش عالی شمس گنبد کاووس؟ می ارزه به دانشگاه آزاد؟

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید 

من مقطع کاردانی رشته اجرای ساختمان های بتنی ام برای ثبت نام کنکور یه قسمتش هس کد رشته کاردانی و میخواد اما کد اجرای ساختمانای بتنی داخلش نیس و فقط کار های عمومی و ساختمان تمامی گرایشا و چند رشته دیگه که اصن به من مربوط نیس 

لطفا راهنماییم کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری