• اطلاعیه ها

    • Amir Sepahvand

      راه اندازی بخش دریافت انجمن   ۱۶/۰۱/۱۶

      در این بخش میتوانید پروژه ها ، نقشه ها ، مقاله ها و ... خود را ارسال نموده و به اشتراک بگذارید. نکته:برای ارسال فایل ابتدا باید عضو انجمن شوید. آموزش تصویری ارسال فایل در بخش دریافت بزودی در انجمن قرار داده خواهد شد. ورود به بخش دریافت (اینجا کلیک کنید)
merilasasani

چجوری میشه دو نفره پوکر بازی کرد؟

پست های پیشنهاد شده

شما که علاقه زیادی دارین به بازی پوکر و همیشه دغدغه اینو داشتین که نمیتونین یه جمع خوب و پاکار پیدا کنین که باهم پوکر بازی کنین باید بهتون این خبر خوب و بدم که حتی دو نفره هم میتونین پوکر بازی کنین تازه اونم به صورت انلاین هم میشه بازی کرد یکم با من همراه باشین.

اگر که بازی پوکر فقط با دو بازیکن انجام شود به آن پوکر heads-up می‌گویند. قوانین این بازی کمی متفاوت از زمانی است که تعداد بازیکنان بیش از 2 نفر است. قوانین کلی بازی پوکر دو نفره شامل موارد زیر می‌شود:

در این بازی دیلر نقش small blind را هم دارد و بازیکن دیگر big blind است.

کارت اول به بازیکن big blind داده می‌شود.

دیلر قبل از اینکه کارت‌های فلاپ رو شوند شروع می‌کند و big blind درست بعد از رو شدن کارت‌های فلاپ وارد بازی می‌شود.

در ادامه به برخی از سوالات رایج در بازی پوکر دو نفره پاسخ می‌دهیم.قوانین بازی پوکر دو نفره چیست؟آموزش بازی پوکر 2 کارته

حال که آماده بازی هستید، وقت آن است که به آموزش قوانین پوکر دو نفره بپردازیم. آگاهی از این قوانین کمک می‌کند بتوانید راحت‌تر پوکر بازی کنید. البته پیشنهاد میکنیم در صورت تمایل در بررسی بازی انفجار چیست؟ نیز با ما همراه باشید.

یکی از قوانینی که اکثر بازیکنان را کمی گیج می‌کند نقش‌ها در بازی پوکر دو نفره است. به طور معمول در این بازی 3 نقش اصلی داریم:

دیلر: شخصی که موظف به پخش کردن کارت‌هاست.

Small blind: شخصی که در سمت چپ دیلر قرار دارد.

Big blind: دومین بازیکنی که در سمت چپ دیلر نشسته است.

خب، در بازی پوکر آنلاین دو نفره  https://www.pokerirani.me/ فقط دو بازیکن حضور دارند، پس چطور باید این 3 نقش بین آن‌ها تقسیم شود؟ در ابتدا این موضوع کمی پیچیده به نظر می‌رسد اما به محض اینکه یک دور بازی جریان پیدا کند همه چیز ساده‌تر می‌شود.بازیکن big blind بازیکنی است که کلید(نشانه) دیلر بودن را ندارد. همان طور که می‌دانید بعد از مشخص شدن دیلر یک نشانه سفید رنگ جلوی آن شخص قرار می‌گیرد تا معرف نقش آن باشد. پس بازیکنی که این نشانه را ندارد big blind است. این بدان معنی است که بازیکن دیگر small blind است که همان دیلر هم می‌باشد.

دیلر چطور در پوکر 2 کارته چگونه مشخص می‌شود؟

منصفانه‌ترین روش برای مشخص کردن دیلر در بازی این است که قبل از شروع بازی هر دو بازیکن یک کارت از روی کارت‌ها انتخاب کنند. در نهایت بازیکنی که کارت با امتیاز بالاتر را داشته باشد دیلر می‌شود. بعد از این موضوع small blind هم مشخص می‌شود، زیرا دیلر همان small blind است.

کارت‌ها در بازی پوکر دو نفره چطور پخش می‌شوند؟

در این بازی ابتدا big blind کارت دریافت می‌کند و سپس خود دیلر کارت می‌گیرد. در پوکر heads-up برای اینکه فراموش نکنید کدام بازیکن ابتدا کارت می‌گیرد کافی است به یاد داشته باشید که دیلر دومین نفری است که کارت دریافت می‌کند.آیا دیلر می‌تواند در چند دست یک بازیکن باشد؟

خب این موضوع به خود بازیکنان وابسته است. زیرا برخی اوقات شخصی در پخش کردن کارت‌ها و جریان دادن روند بازی بهتر عمل می‌کند پس اگر از نظر دیگر بازیکنان مشکلی نداشته باشد دیلر می‌تواند در چند دست یک نفر باشد. فقط برای اینکه انصاف رعایت شود هر چند دست دیلر را عوض کنید تا همیشه big blind یک نفر نباشد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری